Kabyklos iš šaukštelių ir šakučių

Nenuostabu, kad šaukšteliai, šaukštai ar kiti virtuviniai įrankiai mums asocijuojasi su maistu ir patiekalais, skaniais pusryčiais ir vakarienėmis bei virtuve. Juk tai stalo įrankiai, kuriuos mes naudojame kasdien pagal jų paskirtį. Tačiau kartais, norint išlikti ar tapti originaliais, reikia galvoti kitaip ir į paprastus daiktus pažvelgti kitu kampu, kiek neįprastu ar naujovišku. Sulenkta šakutė, išlankstytas šaukštelis – pakaba rūbams, raktams, kitoms smulkmenoms?

Įgyvendinti tokiai idėjai nereikia daug laiko ar medžiagų. Tiesiog pagalvokite kaip maždaug norite, kad jūsų kabykla atrodytų ir kokius įrankius naudosite darbui. Kabyklas galite kalti ant lentelių, kurias turėtumėte pasiruošti iš anksto, ar tiesiog ant jūsų pasirinktos sienos ar durų.

Kabyklų namuose per daug nebūna. Be to, nebūtina jas visada naudoti pagal paskirtį. Juk kabyklos iš šaukštelių ar šakučių taip pat papuoš jūsų namus ir stebins aplinkinius. Todėl jokios bėdos, jeigu jūs ir nenorėsite ar neturėsite ką ant jų kabinti. Tegul jos tarnaus kaip namų dekoracijos.

Greičiausiai, įdomiausia ir labiausiai atkreipianti dėmesį dalis šioje veikloje yra šių įrankių išlankstymas. Kaip lankstysite, priklauso nuo jūsų idėjos. Tai pagrindinė kabyklos grožio “šakutė”, kadangi tai ir atskleidžia idėjos originalumą.

Reklama

fork-hangers-634x473

Tarkime, jog naudosite paprasčiausius šaukštus ir šakutes. Pasirinkę tvirtinti ant lentelės ar sienos, galite juos užlenkti tik gale, kad galas taptų kabliuku. Maišykite įrankius, prie lentelės ar sienos prigręžkite vieną šaukštą, vieną šakutę ir t.t. Žinoma, galite daryti ir kelių eilių kabyklas, viena eilė gali būti šakučių, kita – šaukštų. Užlenkti lengviau turbūt senesnius įrankius, nors bet kokiu atveju, jums prireiks replių. Stenkitės išlenkti tolygiai, kad kabyklos atrodytų kaip gamyklinės, tačiau pabrėžiančios originalumą.

spoon-message-hooks

Jeigu norite, tvirtinkite tiesiai ant sienos, durų, ar kitoje vietoje. Galite padaryti linksmas kabyklas “rankutes” ir iš šakučių “pirštukų” išlankstyti įvairius ženklus, kaip parodyta nuotraukoje. Tokios kabyklos nuostabiai tiktų vaikų kambariui.

forks-as-wall-hooks

Žinoma, būtų puiku, jeigu stengtumėtės visas kabyklas lankstyti iš gražesnių įrankių, kurie turėtų įvairius raštus ir nebūtų per paprasti, juk tuomet ir kabyklos atrodys daug gražiau.

Retro-style-coat-hooks

Jeigu naudojate vien šaukštus, plaktuku ar spaustuvais galite išlyginti pačius šaukštus, tuomet plokščiąja dalimi prigręžti kabyklą prie lentelės ar sienos, kotelį užlenkiant ir paverčiant kabliuku. Taip pat prisiminkite, kad čia dar tikrai ne visi lankstymo būdai. Jų tikrai yra begalės, sugalvokite savų ir naudokitės puikia idėja kabykloms pasigaminti.

spoon-coat-hook-diy

Tokias kabyklas galite naudoti lauke, kad ir vazonėliui su gėlėmis pakabinti.

saukstelis pakaba vazoneliui gelems

Šaukštai, peiliai ar šakutės po kasdienių naudojimų neretai ilgai netarnauja ar nusibosta, todėl juos skubame keisti naujais. Po šios idėjos, kaip panaudoti senas šakutes, šaukštelius, vargu ar skubėsite senus įrankius išmesti. Tai ir neskubėkite. Pasirodo, jog net tokie smulkūs, rodos, vieną paskirtį turintys namų apyvokos daiktai, turi daugiau sričių mums pasitarnauti ir nudžiuginti mūsų akis bei širdis.

 

Reklama