Į rūbų kabyklas pažvelgus kūrybiškai

Grįžus į namus, lauko rūbus pasikabiname ant pakabos ar spintoje, paprastai esančioje prieškambario baldų komplekte. Kasdienius, išeiginius ar apatinius rūbus dažnai laikome rūbų spintoje, esančioje miegamąjame ar kitame kambaryje. Kai kuriuose namuose, ypač šiuolaikinio išplanavimo, būna įrengta patalpa, specialiai skirta drabužiams susidėti lentynose ar pasikabinti ant pakabų. Tai ištisas kambarys – lyg didžiulė drabužinė spinta.

O ką daryti tiems, kas nenori spintos ar drabužinės, arba neturi pinigų spintai įsigyti ar vietos drabužinei įsirengti?

Tuomet galima rūbus kabinti atviroje vieno ar kito kambario erdvėje. Ir tai galima padaryti paprastai arba su išmone. Paprasčiausias būdas būtų, įkalti vinį ar kelias į durų staktą, ir – pakaba paruošta kabinti rūbams. Gruboka, bet nėra padėties be išeities. Tačiau ne kiekvienas norės gadinti durų staktą, ir galbūt “vinis staktoje” – tai jau praeito šimtmečio interjero detalė.

Daugelis norėtų tai padaryti šiek tiek įdomiau ar meniškiau. Ir, rūbams išsitraukus iš spintų ir kitų pakampių, jie turėtų galimybę tapti kambario interjero dalimi. Na ir dar juos pakabinus ant su išmone sukurtų, sukonstruotų ar pritaikytų pakabų, kambario interjeras suskambėtų kitomis melodijomis.

Reklama

originalios pakabos rubams

Nuožulniai į sieną atremtas medinis karkasas, aptrauktas medžiagos gabalu, gali tapti originalia pakaba rūbams, susidėti rankinukams, pirštinėms ir kitoms smulkmenoms.

pakaba medinis karkasas medziaga

Rūbai, sukabinti ant gana masyvaus metalinio vamzdžio karkaso, labai tinkančio prie raudonų plytų sienos lopinėlio, atverto tinkuotoje ir baltai dažytoje sienoje.

plytu siena rubai metalinis remas pakabos

Pastelinių spalvų ir lengvos medžiagos moteriškos palaidinės akivaizdžiame kontraste su grubiomis detalėmis: kabliais, grandine, pakabinta ant virvių… kur švelnumas susitinka su grubumu ir brutalumu.

moteriski rubai virves grandine

Trūkstamas spintos dalis galima nusipiešti ant sienos.

nupiesta ant sienos spinta

Prie lubų troseliais prikabinta paletė taps puikia ir originalia pakaba rūbams tambure ar koridoriuje. Ant grindų priešais pakabą galima susidėti batus, krepšius, skėčius.

palete pakaba

Reklama