Buto kambariai už stumdomų durų

Ieškome ir laikas nuo laiko atrandame įdomių projektinių sprendimų, kaip padaryti, kad nedidelėse ir mažose erdvėse nebūtų ankšta, ir butai mažyliai turėtų visas gyvenamosios erdvės funkcijas. Šiandien dalinamės vienu iš atradimų.

Nedidelis vieno kambario butas Sidnėjaus priemiestyje, Australijoje, lengvai įsitenka 27 kvadratiniuose metruose. Butą suprojektavo Australijos architektas Nicholas Gurney. Tai įdomus projektas, originaliai sprendžiantis vietos stokos problemą vieno kambario bute. Buto erdvė buvo išilgai padalinta pertvara, kurią sudaro baltos stumdomos plokštės. Stumdomos sistemos durys paslėpia raudoną miegamąjį, geltonas lentynas, atstovaujančias svetainės erdvę. Stumtelėjus stumdomas duris, per akimirką atsiduriame kitoje erdvėje: buvo juodos virtuvinės spintelės baltoje bendroje erdvėje, dabar tai geltona svetainė, o dabar raudonas miegamasis.

Reklama

Dviratis ir metalinė šviestuvo konstrukcija yra gana svarbios buto interjero detalės.

Puikus sprendimas nedidelėms erdvėms. Pažiūrėkime.

nedidelis butas, kamabariai spintosnedidelis butas, geltonos lentynosnedidelis butas, geltonos lentynos, raudonas miegamasisnedidelis butas, raudonas miegamasisnedidelis butas, juodos spinteles, virtuvejoudos spinteles, langas, dviratisdviratis balkone

Reklama