Miegamasis kubas bendroje kambario erdvėje

Nesenai rašėme apie “Gyvenamąjį kubą”, tai kompaktiškas modulis mažoms erdvėms, talpinantis savyje lofto – miegamosios vietos, spintos – kambario, sekcijos – poilsio ar svetainės kambariui funkcijas. Pagrindinė šio universalaus baldo idėja buvo kompaktiškumas gyvenamoje erdvėje. Gyvenant viename kambaryje, kartais iškyla taip pat privatumo problema. Ypač miegamojo erdvei norisi ir reikėtų šiek tiek nuošalesnės vietelės namuose. Kaip tai sukurti?

Vienas iš paprasčiausių būdų būtų, imti ir atitverti miegamojo erdvę sienute, pertvara ar užuolaida. Klausimas tik, kaip tai paveiktų visą kambario erdvę?

Originali idėja, kurios realizaciją matome nuotraukose žemiau, būtų sukurti uždarą miegamąjį – kubą bendroje kambario erdvėje. Montuojamas ant ratukų, kubas – lova – miegamasis vizualiai atrodo lengvai ir, būdamas mobilus, gali būti lengvai pasukamas ar pastumiamas, norint daugiau ar mažiau privatumo kambaryje. Norint daugiau privatumo, miegamasis kubas gali būti atgręžtas savo daugiau uždara sienute,

Reklama

mobilus miegamasis kubas

jei privatumas miegamąme nėra aktuali problema, kubas miegamasis gali būti atgręžtas atvira siena į bendrą kambario erdvę. Miegamasis kubas taps puikiu interjero elementu patalpoje ir lova kube – patogia vieta prisėsti ar prigulti.

mobilus miegamasis kubas, atvira puse

Kubo sienelių spalvos gali būti parinktos ir priderintos prie kitų kambario interjero detalių.

mobilus miegamasis kubas, uzdara puse

Viena iš kubo sienų šiuo atveju tarnauja kaip ekranas projektoriui. Galima gulėti lovoje ir žiūrėti gerą filmą!

mobilus miegamasis kubas iš vidaus

Kubą galima pasigaminti iš baldinės plokštės. Lengvesnis ir pigesnis variantas gal būtų, pagaminus medinį karkasą, aptraukti karkasą kokiu tai vienspalviu, kelių spalvų ar įvairiaspalviu audeklu. Galbūt gali būti tarpinis variantas, kai kurios plokštumos pagamintos iš plokštės, kai kurios aptrauktos medžiaga.

mobilus miegamasis kubas kambario erdveje

ducotedechezvous

Reklama