Kubas “viskas viename” mažoms erdvėms

Dizaineris Till Koenneker gyveno mažame vieno kambario bute, kai jis nusprendė sukurti, ką jis pavadino “Gyvenamasis kubas”. Pasinaudodamas savo sugebėjimais ir įgūdžiais, sutelkdamas dėmesį į praktiškumą ir funkcionalumą, ir atmesdamas daugelį nereikalingų elementų, dizaineris sukūrė daugiau, negu baldą mažoms erdvėms – “Gyvenamąjį kubą” – lofto, spintos – kambario ir pramogų centro kombinaciją. Loftas, nes ant kubo įrengta lova svečiams, į kurią galima pakliūti, užlipant ant kubo kopetėlėmis, pritvirtintomis prie kubo šoninės sienos. Spinta – kambarys, nes atidarius duris šoninėje sienoje, įeiname į gana erdvią drabužinę. Priekinėje kubo sienoje yra įrengtos lentynos knygoms, televizoriui, rūbams susikabinti ir avalynei susidėti.

Dizainerio tikslas buvo sukurti universalau dizaino bloką, tinkantį bet kokiai erdvei ir gyvenimo situacijai. Išradingas ir originalus sprendimas, galintis padėti išspręsti vietos ir erdvės problemą ne viename bute.

Reklama

the-living-cube-1the-living-cube-2the-living-cube-3the-living-cube-4the-living-cube-5the-living-cube-7the-living-cube-8the-living-cube-6

foto Rob Lewis

Reklama