Ant balkono rėmų pakabinamas staliukas

Šį staliuką, kitaip kaip protingu turbūt ir nepavadinsi. Staliukas puikiai atrado savo vietą ir neužimtą nišą namuose. Negana to, kad pakabinamas staliukas užima nedaug vietos, jį galima stumdyti ant balkono rėmų išilgai viso balkono: saulė per karšta stumiam iš šoną, per šalta, stumiam į kitą. Galų gale, jeigu reikia kraustytis į kitą butą ar namą, nukabiname staliuką nuo balkono turėklų ir į mašiną. Super!

Praktiškai dar viena darbo ar poilsio vieta namuose. Ant staliuko galima pasidėti nešiojamą kompiuterį ar gaivių gėrimų stiklinę. Jeigu atkreipsite dėmesį, staliuko viršutinėje plokštumoje yra niša ar anga, į kurią galima įstatyti vazonus su gėlėmis. Tai kaip ir papildoma pakabinamo staliuko balkone paskirtis. Puikus būdas maksimaliai išnaudoti erdvę nedideliame balkone!

Reklama

Pakabinamo staliuko dizaino autorius – Michael Hilgers iš Berlyno, baigęs staliaus kursus, vėliau studijavo architektūrą. Šalia interjero dizaino projektų architektas ir dizaineris orientuojasi į produktų iki šiol neaptiktose nišose projektavimą. Vienas iš paprastų ir tikslingų projektavimo sprendimų atsispindi originaliame, pakabiname staliuke.

Galbūt kas nors iš mūsų susidomės ir įsigys čia šį protingą, praktišką ir originalų staliuką. Kai kas gal sugebės ką nors panašaus susikonstruoti savo balkone. Galbūt staliukas bus ne iš plastiko, nes jis matomai yra išlietas iš vientisos plastiko formos gamykliniu būdu. Galbūt tai bus medinis ar medinis su metalinėmis detalėmis staliukas. Na, kur link mūsų fantazija plėtosis ir vystysis.

ant balkono remu pakabinamas staliukas raudonasant balkono remu pakabinamas staliukas geltonasant balkono remu pakabinamas staliukas pilkasant balkono remu pakabinamas staliukas geltonas senamiestyjeant metaliniu balkono remu pakabinamas staliukas melynasant balkono remu pakabinamas staliukas melynas, dvi kedesant balkono remu pakabinamas staliukas sviesiai melynas

balkoncept

Reklama