Ką galima padaryti iš senos valties?

Kai kas iš mūsų gyvena prie ežero ar upės, bet net ir gyvenant prie vandens telkinio ne kiekvienas turi valtį. Ir kadangi dabar nėra seni ir blogi “visuotinės gėrovės” laikai, kada eidamas, šiaip kur nors netyčia galėjai atrasti niekam nebereikalingą valtį. Artėjant link 90 – ųjų, gal ant valties jau nebebūtų likę metalinių apkaustų ar kitų metalinių detalių, bet pats valties medinis karkasas turbūt dar būtų likęs. Šiandien, artėdami ar lygiuodamiesi į kitos pakraipos “visuotinės gėrovės” kultūras, ežero ar upelio pakrantėse valtys jau nebesimėto.

Bet jei Jums nusišypsojo laimė ir Jūs radote nebereikalingą valtį ar jos išlikusią dalį, arba turite nuosavą, bet jau atgyenusią savo veržlaus vandens skrodimo laikus valtelę, tuomet žemiau kelios idėjos, kaip galima pritaikyti valtį savo namų interjere, kieme ar šiaip artimoje aplinkoje.

Svetainėje, dekoruotoje jūrine tematika, valtis tapo puikia lentyna ar sekcija kambario kampe.

valtis lentyna svetainėje

Originalus staliukas iš mini valtelės.

Reklama

valtis staliukas svetaineje

Puikus valties su irklais panaudojimas virtuvėje virš stalviršio. Puiki idėja būtų taip pat valtis įtaisyta virš baro su LED ar halogeniniu apšvietimu iš apačios.

valtis virs stalvirsio virtuveje

Minkša sofkutė iš valties dalies..

valties dalis sofkute

Valties formų lova vaiko kambaryje pradžiugintų ne vieną vaiką.

valties formu lova vaiko kambaryje

Gana paprasta idėja, pripilti žemių į valtį ir prisodinti gėlių. Puikus darželis prie namų, ypač tiktų kur nors Šventojoje ar Palangoje.

valtis geliu darzelis

Dar arčiau jūros, valtelė puiki minkšta vietelė džiaugtis saule ir jūros vėjeliu, na tai gal jau idėja kitiems metams.

valtis minksta dalis prie juros

Tai jau sudėtingesnė įgyvendinti idėja, tiktų žvejo nameliui. Valtis įkomponuota, kaip arkinis portalas virš ir aplink įėjimo į namą duris.

valtis duru portalas

Lyg ir žvejo namelis. Išpjovus valties vieną šoną, į jūra su šia valtele jau nebeišplauksime, bet originali, besisupuojanti ir minkšta sofa tikrai išeis.

valtis lova
decor adviser

Reklama