Gėlė, auganti atverstoje knygoje

Savo akupunktūros centrą Poke Acupuncture Russel Brown papuošė gėlėmis, augančiomis atverstose knygose. Galima gėlę auginti ir užverstoje knygoje, bet kaip pamatysite iš žemiau esančiose nuotraukose pavaizduotų, kaip pasidaryti žingsnių, būtų paprasčiausiai sunkiau išpjauti knygos viršelyje angą.

Atversta knyga galima sakyti simbolizuoja žinias, ir atverstoje knygoje auganti gėlė šią simboliką kilstelėja dar aukščiau. Tai lyg ir materialių popieriaus lapų ir minčių, žodžiais perduodamų knygos puslapiuose, transformacijos į gyvybę simbolika. Galima pasakyti, kad įvyko pilnas Gyvybė – Materija bendravimo ciklas: Gyvybė – žmogus – mintis – knyga – mintis – gėlė – gyvybė.

Reklama

Viename iš straipsnių rašėme apie knygą – lentyną, kitame apie lovos galvūgalį iš knygų. Abiejuose straipsniuose įvairiais rakursais bandėme pažvelgti į knygos panaudojimą kitu tikslu, negu skaityti – moralę ir etiką. Įdomus gėlės knygoje dekoracijos autoriaus pamąstymas šia tema: ” – Kai kurie gali verkti ir sakyti, kad tai “šventvagystė!”, kad aš išpjoviau skylę knygoje. Bet aš manau, kad tai mano dizaino estetikos pratęsimas. Pakeisti tikslą ir iš naujo įsivaizduoti: paimant kažką gražaus ir paverčiant tai kažkuo kitu gražiu. Ne-sakytojams aš taip pat pasakysiu, kad aš įsigijau elektroninę knygos versiją ir skaitmeninėje formoje knyga gyvens amžinai. Todėl aš iš tikrųjų išlaisvinu istoriją iš jos fizinio apvalkalo.”

gele knygoje

Žingsniai nuotraukose, kaip “užsiauginti” gėlę knygoje.

kaip pasisodinti gėle knygoje

apartment therapy

Reklama