Lovos galvūgaliai iš palečių

Daugeliui besidominčių, kaip ką nors susikonstruoti pačiam, įvairūs lauko ir vidaus baldai, pagaminti iš palečių, turbūt yra ne naujiena. Ar lengva palečių rasti, besimėtančių palaukėje ar pamiškėje, abejoju. Ar lengva, nebrangu ir kur galima įsigyti, gal mintimis pasidalins svetainės lankytojai, susidūrę su baldų iš palečių gamyba.

Pagrindinis dalykas, kodėl paletės yra vertinamos ir populiarios, tarp mėgstančių konstruoti baldus ir kitas interjero ar eksterjero detales savo jėgomis, – tai paletės, vėjų nugairintas, lietaus išplautas ir darbinės patirties “nudažytas” paviršius. Taip pat tvirtai suręstas paletės karkasas.

Atrinkome keletą nuotraukų su originaliais lovų galvūgaliais iš lentelių ir palečių. Paanalizuokite, kaip jie padaryti, galbūt kils kokių tai naujų idėjų savo lovos galvūgaliui!

love galvugalis

Lovos galvūgalis prasitęsia, tapdamas originalia, iki lubų iškalta senomis lentelėmis siena. Ankstesniame straipsnyje rašėme apie panašų sienos tik ne miegamąjame, bet biuro poilsio kambaryje variantą. Dekoruojant lentelėmis sieną, buvo panaudotis ir dažytos lentelės.

Reklama

lovos galvugalis siena lentos

Originalu, virš medinio galvūgalio ant virvutės skalbinių segtukais prikabintos nuotraukos.

Pažadink mano sielą..

lovos galvugalis lentos

Medinio galvūgalio motyvą pratęsia medžio šaka aukščiau, ant kurios apsirangiusi kabo girlianda – šviestuvėliai.

pilkos lentos lovos galvugalis

Vertikaliai sukaltos lentelės sukuria vėl kitą nuotaiką.

vertikalios lentos galvugalis

Vaikų kambaryje baltai dažytas lovos galvūgalis iš paletės gali tapti puikia lentynėle ir vieta prikabinti ar prisegti žaisliukams, dekoracijoms.

lovos galvugalis

Paletę – galvūgalį galima nudažyti įvariomis spalvomis.

vaiko lovos galvugalis

Ir prisiminkime, kad laimė yra kelionės būdas, ne tikslas.

uzrasai ant paletes lova

101 pallets

Reklama