Ką galima pasidaryti iš kompiuterio klaviatūros klavišų

Kažkada labai, labai senai jaunas vaikinukas tarnavo Tarybinėje armijoje. Sesutė, aplankiusi broliuką, atvežė plačias mėlynos medžiagos kelnes, mėlynus kedus ir balsvai gelsvą susisukusį telefono laidą. Na tokį, kuris išsivynioja prie stacionarių telefonų. Telefono laidas turėjo tapti ekstravagantišku ar šokiruojančiu aprangos aksesuaru.

telefono laidas

Berniukui neužteko drąsos… Vaikščiojo laimingas, plėvesuodamas vėjyje savo plačiomis kelnėmis, minkštai mindamas mėlynais kedais ir žvalgydamasis po savo komforto zonos erdves. Galvoje šmėkštelėjo mintis, kad visai nebloga ir madinga idėja būtų skirtingų spalvų kedai ant kojų. Idėja liko neįgyvendinta.. neišėjo jis į gatvę su skirtingų spalvų kedais. Tačiau po daugelio metų nebejaunas vyriškis krapštosi pakaušį ir galvoja: ” – Jau ne vieną sutikau gatvėje su skirtingos spalvos ir formos avalyne an abiejų kojų. Galėjau ir aš tai padaryti… ir tas telefono laidas, kyšantis iš kišenės…”

Galbūt idėjos su kompiuterio klaviatūros klavišais, žemiau esančiose nuotraukose, mažiau šokiruojančios, negu telefono laidas, prikabintas prie diržo, 80-aisiais.

Bet, kokia šokiruojanti idėja bebūtų, nelaikykite jos galvoje. Jeigu jau atėjo ji į galvą, realizuokite ją. Išneškite į saulės šviesą. Nes ir po dvidešimties metų, Jūs prisiminsite visas savo nerealizuotas idėjas ir praktiškai visas jas pamatysite realizuotas rūbuose, pastatuose, interjeruose, tik ne Jūsų. Nes tuo metu neužteko drąsos, ryžto, ką kiti pagalvos…

Jei jau gavai Dievo dovaną ar idėją kažkur iš po debesų – pasidalink ja su kitais.

Reklama

Pasidaryk ir užsidėk grandinėlę su pakabuku iš klaviatūros klavišų – O, Dieve!

OMG!

grandinele su klaviaturos klavisais

Pieštukinė iš klavišų gal ir nieko nešokiruos, tik puiki diy idėja.

piestukine is klavisu

Dar vienas gražus pakabukas Shift, let`s persikelkite į kitas erdves!

klavisas enter pakabukas grandinele

Pakabukai raktams, žiedai iš klavišėlių.

ziedai is klavisu

Na tai jau labiau šokiruojanti idėja. Dažnai geidžiama, bet taip ir nerealizuojama idėja. Do it!

rankinukas raudoni klavisai

Ištirk naujas galimybes – Options!

raktu pakabukas klavisas alt

Na ir tai jau tikras iššūkis!

svarkas is klaviaturos klavisu

Būk išradingas su apyranke – CRAFTY!

grandinele ant rankos klavisai

Ir mylėk!

klaviaturos klavisas pakabukas

Creative Recycling

Reklama