Pufikas – batų dėžė ant ratukų

Dar viena idėja, kur galima susidėti savo batus, batelius, šlepetes bei kitą, žiemą ar vasarą, pavasarį ar rudenį nešiojamą avalynę. Žemiau nuotraukoje pavaizduotas pufikas – batų dėžė – karuselė –  galbūt tinkamiausias ir patogiausias baldukas einamo sezono avalynei susidėti.

Keli baldo privalumai. Ant pufiko galima atsisėsti ir lengvai ranka pasiekus norimus batelius ar basutes, patogiai juos apsimauti. Antras batų dėžės privalumas, baldas yra ant ratukų, galima ranka lengvai pasukti ar net koja paspirti, ir baldų lentynėlės atsisuks norima puse, kurioje sudėta reikalinga avalynė. Patogu ir praktiška. Dar vienas papildomas mobilaus baldo privalumas, kadangi baldas yra ant ratukų, jį galima stumdyti iš vienos vietos į kitą, kol batų dėžė suras savo vietą namuose. Jei turite namuose didelę drabužinę, pufikas gali būti kuriame tai drabužinės spintos ar kambario kamputyje.

Reklama

complete-5Pasigaminti nėra sudėtinga. Reikalingi trys apvalios formos baldinės plokštės gabalai, kuriuos galite išpjauti patys ir po to užlaminuoti nupjautos plokštės kraštus. Na tai labiau įgudusiems. Paprasčiausias būdas būtų parduotuvėje ar firmoje, prekiaujančioje baldinėmis plokštėmis, užsakyti apvalios formos plokštes su užlaminuotomis briaunomis. Pertvarėlėms reikalingos 8 stačiakampio formos plokštės: keturios vienam aukštui, keturios kitam. Nuotraukoje parodyta spintelė – pufikas yra pagaminta iš baltos plokštės su dviejų aukštų lentynėlėmis. Šioje vietoje mes turime šiek tiek erdvės improvizacijai. Galime pufiką – batų dėžę gaminti iš bet kokios kitos spalvos baldinės plokštės, galbūt individualiai pritaikant prie savo prieškambario ar koridoriuko interjero. Fantazijai keliaujant toliau, pufikas gali turėti dureles, gali būti naudojamas ne batams, bet gali tapti apvalia spintele – staliuku knygoms susidėti (7 nuotrauka iš viršaus). Taip pat pufikas gali būti tik su vieno aukšto ar trijų aukštų lentynomis.

Ant viršutinės plokštės uždėjus paralono sluoksnį ir aptraukus mėgiama medžiaga baliktų apkalti iš šonų pagal apvalų plokštės perimetrą baldiniais dekoratyviniais vinukais.

pufikas, batų dėžė aptrauktas medžiaga

Nepamirškite pritvirtinti ratukų ant apatinės plokštės apatinės plokštumos.

pufo batų dėžės apačia baldiniai ratukai

home-dzyne

Reklama