Laiptai – šiame name mes esame..

Laiptų gali būti įvairiausių. Kai kurių pakopos yra gana stačios, kai kurių lėkštos. Tai dažniausiai priklauso nuo to, kokio aukščio yra patalpa ir kiek turime vietos, kurią galima skirti laiptams įrengti. Kai kurie laiptai įrengiami su tarpine aikštele tarp aukštų, tad laiptai tampa nebe tokie statūs. Laiptai gali būti sukti, tai gali būti originalaus dizaino idėja arba noras sutaupyti gyvenamą plotą, bet dažniausiai laiptai tiesūs.

Laiptų turėklai gali būti mediniai, metaliniai, stikliniai ar pagaminti iš kokių tai kitų šiuolaikinių ar tradicinių medžiagų. Pakopos ir jų apdaila vėl gali būti pati įvairiausia.

Reklama

Tačiau visa tai materija, materialūs dalykai. Ar laiptai gali būti emocionalūs, ar gali pralinksminti, ar gali pakrauti teigiamų emocijų, išeinant iš namų ar grįžtant į juos?

Nuotraukoje žemiau matome, kad gali! Kiek kartų mes lipame, bėgiojame, šokinėjame laiptais aukštyn – žemyn namuose, ir jei kiekvieną kartą laiptų pakopos mums sukeltų šypseną, pakutentų širdį ir įkvėptų geresniam ir atlaidesniam rytojui. Na tai būtų puiku!

Tai kaip namų šventovė: ” – Šiame name mes esame tikri, mes darome klaidas, mes sakome: ” – aš atsiprašau”, mes suteikiame antrą šansą, mes linksminamės, mes apsikabiname, mes atleidžiame, mes tai iš tiesų darome garsiai, mes esame šeima, mes mylime.” Kaip šventa namų malda.

Linkėtume kiekvienam ir visiems įsirengti tokius ar panašius laiptus ir niekada neužmiršti: “- Mūsų namuose.. mes mylime!”

laiptai su užrašais ant pakopų

Reklama