Gėrimams šaldyti skirto indo dekoravimas

Tikrieji maisto ir gėrimų gurmanai žino, kaip patogu namuose turėti gėrimams šaldyti skirtą indą. Tokie indai dažniausiai būna metaliniai ir gana patvarūs. Kai kurie žmonės pasakytų, jog jie primenana tiesiog paprasčiausią kibirą, naudojamą sode ar kur kitur. Tai nebūtų visiška tiesa, nes skiriasi jų dydis, kartais forma, ir jie turi savo savitą paskirtį.

Vasaros sezono metu tokie indai yra ypatingai reikalingi ir dirba viršvalandžius, ypač per karščiausius savaitgalius. Neatostogauja jie ir per įvairias mūsų šventes. Juk dažnai vakarėlio metu norisi atsigaivinti šaltais gėrimais. Tai atgaivina ir suteikia didesnį malonumą.

gerimu saldymo indas

Reklama

Iš keleto žmonių teko girdėti, kaip puiku turėti tokį kibirėlį ir kaip patogu juo naudotis, tačiau daug kas klausia, – kodėl jie tokie niūrūs? Dėl šito galima ginčytis, kartais galima pamatyti ir spalvotą, gėlėmis išdabintą gėrimams šaldyti skirtą kibirėlį. Gėrimams atšaldyti indo dekoravimas tiktų ir namų buityje, vakarėliams gamtoje su artimais draugais ar gimtadieniams. Trumpai tariant – paprastoms, bet pačioms geriausioms namų šventėms.

indo paruošimas dekoravimuiKaip matote nuotraukose, čia naudojamas nelabai panašus į standartinį kibirėlį indas, greičiausiai pasirinktas tik dėl savo metalinio paviršiaus. Tad, išsirinkime patinkantį, patogų, talpų metalinį indą ir pirmyn įgyvendinti savo fantazijų!

Pirmiausiai reikės švitrinio popieriaus, kad truputį aptrintumėte kibirėlio šonus. Šitas veiksmas daromas ne tik dėl grožio, kad šiek tiek subraižyti kibirėlio šonai atrodytų įdomiau, bet ir kad geriau prikibtų dažai. Jums taip pat reikės dažų. Jeigu naudositės pavyzdyje naudojamą techniką, teptuko, jums, žinoma, nereikės.

indo dazymasKaip matote iš nuotraukų, viskas daroma pirštais, merkiant pirštų galiukus į dažus ir taškuojant skirtingomis spalvomis atitinkamuose plotuose. Taip kibirėlį marginti labai paprasta ir greita. Galbūt būtų geriau naudoti teptuką ar kokį tai pagaliuką, bet tuomet piešinys taptų kitokiu. Galite netaškuoti viso kibirėlio, o tik atskirus plotus, naudoti vieną ar dvi kontrastingas spalvas. Prieš viską pradedant, pasiruoškite ir lėkštutę dažams supilti, kad būtų patogu merkti pirštą ar teptuką ir iš karto taškuoti. Jeigu darysite kaip pavyzdyje, atkreipkite dėmesį, kad vienos spalvos taškiukais kibirėlis marginamas iškart, kol baigiama ta spalva. Taip tolygiai išpieškite metalinio indo šonus visomis pasirinktomis spalvomis.

Išbandykite šią idėją, juk ji tokia paprasta. Pasižiūrėkite, kokiomis spalvomis nušvito mūsų gėrimų šaldymo indas! Jeigu turite mažesnį indą ar skardinę, panaudokite dekoruodami savo interjerą.

aunt peaches

 

Reklama