Intuicija + Intelektas mažame kambaryje

Atspėkite kiek kvadratinių metrų ploto yra šiame kambaryje? Atspėjote? – 14m2 kambarys, kuriame yra miegamasis, poilsio ir darbo kambarys bei daugybė įvairiausių lentynų, spintelių ir kitokių sandėliavimui skirtų erdvių ir vietelių. Ir didžiulis ekranas projektoriui, ant kurio vaizdais galima gėrėtis gulint lovoje miegamąjame ar sėdint ant sofos poilsio kambaryje. Viena problema, sofa ir lova ant pakylos vienu metu egzistuoti fiziškai negali – reikia pasirinkti sofą arba lovą, nors gal tarp šių dviejų baldų didelio funkcinio skirtumo ir nėra.

Tai architektūros biuro INT2 Architekture projektas –  maža erdvė, tapo “mažesne”, patalpinant joje didžiulį, šviesaus medžio apdailos iš šonų ir nudažytą balta spalva iš vidaus, daugiafunkcinį bloką, kuris suorganizuoja kambario detales, supaprastina erdves ir padaro kambarį ERDVIU!

daugiafunkcinis blokas kambaryje

Organizacinio bloko sienos – visu perimetru tapo lentynomis ir spintelėmis: knygoms, rūbams, patalynei ir visoms kitoms namuose reikalingoms smulkmenoms. Lentynos ant ratukų atsirado net po lova ar sofa.

Reklama

daugiafunkcinis blokas kambaryje perspektyva

Lentynos atsirado ir palubėje. Įrėminta uždaromis lentynomis, buvo sukurta fantastiškai šilta ir jauki poilsio erdvė, vakarais ar naktį virstanti miego šventove. Šviesi bloko apdailos mediena, keletas lengvai pilkų bei rusvų trikampių ant grindų, ir sienos padeda sukurti ramią bei harmoningą aplinką.

daugiafunkcinis blokas kambaryje miegamasis

Trikampiai lyg rodyklės – atidarykite dureles, suteikia dinamikos, judrumo, gana stabiliai “stovinčiam” blokui. Atsiranda pusiausvyra tarp judesio ir statikos – lyg svarstyklių lėkštelės, pagaliau atradusios lygybę viena su kita.

daugiafunkcinis blokas kambaryje miegamasis lentynos

Šviesaus medžio darbo stalas, kėdės kojos – minimali ir šilta estetika. Šalia – juoda sienos dalis, ant kurios galima rašyti užrašus, piešti kreida – namų skelbimų, pranešimų, įkvėpimo lenta. Šalia – važinėjantis ant ratukų ekranas ir veidrodis kairėje pusėje.

daugiafunkcinis blokas kambaryje stalas  detales veidrodisdaugiafunkcinis blokas kambaryje detalesdaugiafunkcinis blokas kambaryje stalas  detalesdaugiafunkcinis blokas kambarys planas

“Keletas įdomių detalių apie projektavimo įmonę, INT2 Architekture. Tai įvairių specialistų komanda – architektai, dizaineriai, menininkai, fotografai, filosofai. Pavadinimas INT2 suformuotas, sujungus du žodžius: Intuicija + Intelektas, nes mes nuoširdžiai tikime, kad atsakymus į daugelį klausimų galima rasti ten, kur ribojasi racionalus pažinimas (logika) ir iracionalus pažinimas (intuicija).

Mes turime daug draugų įvairiose srityse visame pasaulyje, todėl iš INT2 mes dažnai virstame int3, int5 ir net int10: Intuicija + Intelektas + Internationalizmas + Interdiscipliniškumas + Interaktyvumas + …” – INT2 Architekture

Štai ką reiškia atrasti tą ribą tarp intuicijos ir intelekto, galbūt tai ir yra genialumo paslaptis – tai ten, kur gimsta genialios idėjos!

Ar matėte lengvas, praktiškas ir įkvėpiančias idėjos nedideliame bute? Tai taip pat INT2!

Reklama