Lovos pakyla iš virtuvinių spintelių

Kai erdvės ir vietos pasidėti įvairiausiems daiktams ir daikteliams namuose trūksta, arba Jums nepatinka standartinės ar nestandartinės spintos ir sienspintės, Jus gali išgelbėti išradinga idėja. Viena iš jų, lovą įrengti ant pakylos ar platformos.. ir po lova įrengti didelę sandėliavimo ir pasidėjimo vietelę. Taip ne tik puiki idėja įvairių smulkmenų sandėliavimui namuose, bet ir originaliam kambario išplanavimui: pakyla vizualiai atskiria miegamojo erdvę nuo kitos paskirties erdvių kambaryje. Tai ypač tinka namams, kuriuose vienas kambarys – ir svetainė, ir miegamasis, ir poilsio kambarys.

Pakylos aukštį galite pasirinkti pagal savo patalpos aukštį: maksimaliai aukštą, kad būtų įmanoma lengvai pasidėti ir pasiimti sandėliuojamus daiktus, bet ne per aukštą, kad lubos virš lovos nebūtų per arti. Tai priklausomai nuo kiekvieno žmogaus norų ir pageidavimų, bei kambario aukščio bei planuojamo interjero dizaino kambaryje.

Reklama

Nuotraukoje žemiau parodyta lova, kuri buvo įrengta ant pakylos, įrengtos iš virtuvinių spintelių. Atkreipkite dėmesį į stilingus laiptus, kurie tuo pačiu yra ir skirtingo aukščio spintelės. Šoninėje laiptų sienutėje įrengtos spintelių durelės.

lova ant pakylos, laipteliailova ant pakylos, eskizaslova ant pakylos, brėžinys

Oh yes

Reklama