Kilimėlis iš virvės

Prieš keletą mėnesių rašėme, kaip pasidaryti pufą iš virvės ir padangos. Puikus interjero papuošalas, ir galbūt ne viename garaže sumažėjo senų ir sudėvėtų padangų kiekis ar viena, kita mažiau mėtosi kur nors pamiškėje ar palaukėje. Su virve sunkiau, ją greičiausiai reikėjo pirkti.

Šiandien radome įdomią idėją, kurią realizavus savo namuose, turėtumėte giminingą su pufu iš virvės, kuriame slepiasi padangėlė, interjero elementą. Tik šį kartą nieko slėpti ir maskuoti nereikėtų.

Reklama

Norint atlikti šį lengvą darbelį ir turėti rankų darbo kilimėlį namuose, jums reikės storos virvės, silikoninių klijų, peilio ir tvirtesnio audinio pagrindui. Jei jau turite visas reikalingas medžiagas ir priemones (o jų nedaug), padėkite virvę ant lygaus pagrindo ir pradėkite sukti spiralės būdu. Kai jau turėsite reikiamo ar norimo skersmens virvinę formą, nupjaukite nereikalingą virvės galą. Būkite atsargūs ir neįsipjaukite. Po to įdėkite į pistoletą silikoninių klijų tūbelę ir, judėdami nuo iš virvės susukto skritulio vidurio į kraštus, keliais spinduliais užtepkite silikoninius klijus ant virvės.Tuomet paimkite audinio gabalą ir priklijuokite ant skritulio. Apvalią formą, lygią virviniam skrituliui, galite išsikirpti prieš klijuojant, kaip parodyta nuotraukoje, bet turbūt lengviau būtų turėti maždaug panašaus dydžio medžiagos gabalą ir apkirpti jį, jau užklijavus ant virvės bei klijams išdžiūvus.

Štai ir gatavas originalus kilimėlis. Galbūt galima užpurkšti dažais ir paspalvoti virvinį kilimuką. Vienu ar kitu atveju kilimėlis iš virvės puiki interjero detalė, galinti papuošti ne vieną kambarį ar namus.

kilimelis is virves

foto: urzadzamy.pl

Reklama