Voleliu ar kempine dekoruotos sienos namuose

Atėjus pavasariui daugelis žmonių noriai keičia ne tik įvaizdį, mintis ar savo gyvenimo būdą, bet ir labai entuziastingai suka galvą kaip pasikeisti būsto interjerą, spalvas ar kai kurias smulkias aplinkos detales. Juk tikriausiai pastebėjote, kad pašvietus pirmąjai saulutei, netyčia susimąstome ne tik apie naujus baldus, – galbūt lovą ar virtuvės kėdes, bet ir apie naujas būsto spalvas. Teko girdėti, kad kai kurie žmonės, išdažę kambario sienas nauja spalva, nesulaukę nei pusės metų, vėl skuba ieškoti naujų idėjų metui, kada galbūt labai norėsis atsinaujinti. Tikriausiai ne veltui yra sakoma, jog pokyčiai atgaivina mintis ir sielą, o apie žmogų galima spręsti ir pagal jo būstą.

Idėja yra labai paprasta, jums tereikia pagalvoti kokia spalva ar spalvomis norite dažyti kambario, virtuvės ar kitos patalpos sienas, nusipirkti dažų ir tuomet jau imtis kūrybinio darbo – išsirinkti ar sugalvoti kokį tai įdomų būdą sienoms nudažyti. Yra daug įvairiausių firmų, kurios teikia sienų dekoravimo paslaugas. Sukurti ypatingoms sienoms namuose, kartais gali prireikti gana daug laiko ir tai gali kainuoti nemažai pinigų. Galima ir patiems pabandyti pritaikyti kokią tai dekoravimo techniką namuose. Siūlome keletą labai paprastų dekoravimo būdų, taikant kuriuos nereikės bėgioti po prekybos centrus, aktyviai rinktis iš begalybės apdailos medžiagų ir darbo įrankių, ieškoti optimalaus kainos ir kokybės santykio.

Reklama

Taigi, pirmąjam būdui jums reikės siūlų. Siūlus galite rinktis bet kokius. Tai priklauso nuo jūsų kantrybės, kadangi, ploną siūlą reikės vynioti ant dažų volelio daug ilgiau, nuvynioti nuo jo,- taipogi. Storesniu siūlu galima viską atlikti greičiau, tačiau, kaip jau buvo minėta, tai yra kūrybinis procesas, galima naudoti vienokį ir kitokį variantą. Dažant voleliu, apvyniotu siūlais (kaip parodyta nuotraukoje), ant sienos lieka gražios linijos. Piešinys įdomus ir tikrai neatrodo, kad atliktas su mezgimo siūlais. Tokiam darbui galite rinktis storas virveles, įvairiausias medžiagų skiauteles, kurios turėtų įdomią faktūrą. Jūsų paieškos ir darbas pasiteisins visu šimtu procentų. Kaip matote iš nuotraukos, tokius principus galite taikyti ne vien dažant baltą sieną. Tokiam “virvučių- siūlelių” dažymui galite naudoti ir jau nudažytą sieną, kuri turėtų kiek kitokį atspalvį ir derėtų prie naujai dažomų dažų spalvos.

efectos-especiales

Kitas pasirinkimas – sieną dekoruoti kempine. Kempinės kraštas panardinamas į dažus ir juo lengai priliečiama siena, taip greitai ir nesunkiai išgausite labai įdomius kambario sienų dekoro elementus.

efectos-especiales-1

Reklama