Piešti kambario baldai

Kad ir kaip keistai tai skambėtų, tačiau baldai gali būti ir nupiešti, o ne vien turėti įprastą jiems formą. Žinoma, tai neįprasta, tačiau užtenka vien pažvelgti į tokių “baldų” vaizdą interjere ir galima iškart juos įsimylėti. Tai dar labai nesena mada, pritaikoma greičiau kaip interjero dekoro elementas, tačiau žiūrint iš toliau, atrodo kaip tikrų tikriausiais baldas. Tokios idėjos pliusų yra nemažai. Jeigu jūsų kambaryje ilgą laiką stovi kokia nors naudojama, bet nelabai graži lentynėlė, jūs ją galite paversti tikru senoviniu, antikvariniu baldu, o gal ir moderniu staleliu. Ir tai yra labai paprasta.
piesti baldaiTokiai idėjai jums reikės dažų, pieštukų, liniuotės, o jeigu turite ir piešimo trafaretų, kurių pagalba galite naudotis ir su jais sukurti įdomesnį stalelio vaizdą. Šiuo atveju kalbame vien apie stalelius, tačiau jūs galite susikurti ir kur kas daugiau. Juk tai gali būti ir komodos, o viršuje tuomet turėtų būti jūsų tikra lentynėlė (kaip kad būtų komodos paviršius, ant kurio galite ką nors laikyti). Taip pat galite nupiešti ir darbo stalą, o lentynėlę pritaisyti ties piešinio stalviršiu, tuomet sukursite įspūdį, kad daiktai, kuriuos laikysite ant lentynėlės stovi ant stalo paviršiaus. Trumpai tariant, tai labai paprasta, tačiau viską reikia atlikti kruopščiai ir naudotis pagalbininkais – pieštukais, kad nesekmės atveju galėtumėte nutrinti ir perpiešti savo piešinį.

Kai jau sugalvojote, ką tiksliai norite nupiešti ir kokį baldą patobulinsite (kalbu apie patobulinimą, nes šios idėjos esmė, patobulinti baldus piešinio pagalba), pieštuku iš rankos arba su trafaretu nupieškite ant sienos būsimo baldo eskizą. Pieškite tiksliai ir stenkitės būti kruopštūs, kad nereikėtų daryti to kelis kartus. Kai jau būsite tikri, kad piešinys atitinka jūsų pačių norus, ir nėra kiek “kreivokas”, galite imti dažus ir viską nuspalvinti.

Reklama

Naudokitės nuotraukomis ir bus lengviau įsivaizduoti, kaip tai padaryti. Kad nubrėžtumėte tiesią ir tokio pat ilgio kaip pasirinkta jūsų lentynėlė liniją, naudokitės liniuote arba ta pačia lentynėle, kurią kabinsite.

Dažus galite rinktis kokios tik norite spalvos. Kaip matote iš pavyzdžio, buvo naudojami balti dažai, – balta lentynėlė ir baltas mažytis veidrodėlis virš nupiešto stalelio. Viskas kuo puikiausiai suderinta tiek spalviniu, tiek kambario stiliaus atžvilgiu. Atkreipkite dėmesį, kad pieštas stalelis yra tokio pat stiliaus, kaip ir viso kambario baldai. Naudokitės tuo, kai kursite savo pieštus baldus, ir derinkite tiek spalvas, tiek baldų stilių. Kai nupiešite baldą, palaukite kol piešinys išdžius ir kabinkite savo pasirinktą lentynėlę. Nepamirškite pasižiūrėti į baldą iš atstumo, reginys turėtų jus nustebinti ir įkvėpti nupiešti daugiau tokių kūrybingų baldų savo namuose.

 

Reklama