Helovyno moliūgas, dekoruotas viela

Ateina Helovyno dekoracijų metas. Šventės personažai atžingsniuoja, pasiramsčiuodami ramentais, atšvilpia, užsėdusios ant šluotų, siuabingai baisūs ir pasišviesdami oranžiniais žibintais. Ši šventė puiki tuo, kad žmonės gali išreikšti savo kūrybingumą, kurdami raganų, vaiduoklių kostiumus sau ir vaikams, dekoruodami namus ir kiemus. Pagrindinis Helovyno šventės simbolis, be jokių abejonių, – yra Moliūgas. Galima turbūt net iš didžiosios raidės rašyti, – tai lyg šventės jubiliatas. Iš tiesų, kažkas panašaus ir yra, bent jau moliūgo gimimas naujoje savo rolėje moliūgas – šviestuvas, kaip ir pasiklydusioms ar klaidžiojančioms sieloms pasišviesti, vaikštinėjant amžinybės keliuose ir takeliuose.

Šiais laikais kūrybingų žmonių ar sielų pagalba Halovyno simbolis puošiasi pačiais įvairiausiais būdais.

Originalumu ir metaliniu blizgesiu sužiba moliūgo dekoravimas metaline viela. Aišku, aliuminio vielos pakrūmėse nebesurasite, nebe tie laikai. Bet gal sandėliuke atrasite keletą galų – arba Jūsų laukia kelionė į statybinių medžiagų ar apdailos parduotuvę. Lygiuojantis į Visuotinės gėrovės šalis, mes beveik viską galime nusipirkti šios ideologijos šventovėse – parduotuvėse, na o gyvenant už “Geležinės uždangos”, kai ką buvo galima rasti tiesiog už artimiausio namo kampo. Tiek vienoje santvarkoje gyvenome, tiek kitoje gyvename kažkieno “kito” sąskaita.

Reklama

Taigi, reikės replių bei aliuminės (lengviau lankstytųsi) vielos ir lankstykite įvairiausias spirales, kreives. Dekoratyvinės baldinės vinutės, lyg žvaigždutės sužibėtų, įsmeigtos į moliūgo apvalų paviršių, kažkodėl taip primenantį naktinio, tik oranžinio dangaus žydrynę. Kas žino, galbūt yra pasauliai, kuriuose oranžiniame naktiniame danguje metalu spindi žvaigždės ir žvaigždynai.

moliugas vielos dekoracijos

Metaliniai žiedai įsmeigti į moliūgo paviršių originaliai papuoštų moliūgą.

moliugas metaliniai ziedai

Ir visa kompanija susirinkusi ir susėdusi ant laiptų.

moliugai ant laiptu

O kaip gi be juodo kačiuko Helovyno šventė naktį!
curbly

Reklama