Dažais apvarvėjęs moliūgas

Idėja surinkti visus dažų likučius namuose ir papuošti jais moliūgą. Lyg dažams lyjant, ant moliūgo bėgs, lašės dažai; varvės, tekės jo paviršiumi, sukurdami tik jam pačiam žinomus raštus ir ornamentus. Ar tai Helovyninis moliūgas, tik šiaip dekoruotas moliūgas, ar abstrakcinio meno kūrinys, – spręskite patys. Į šį moliūgo dekoravimo būdą, galima pažiūrėti įvairiais rakursais. Jei ruošiatės švęsti Helovyno šventę, keletas šios šventės atributų, padėtų paversti dažais apvarvėjusį moliūgą Helovynine dekoracija. Taip pat tai puiki namų dekoro detalė, kuri galėtų puikuotis namuose visus metus. Moliūgo paviršius gali tapti puikia eksperimentų vieta ar paveikslo drobe menininko sielai prakalbėti.

Ar jau susiradote visas pustuštes ar puspilnes dažų dėžutes ir indelius? Iš tiesų nelabai svarbu net, ar tai bus skirtingos rūšies dažai: aliejiniai, emalė ar vandens pagrindu.

Žiūrint kokių spalvų dažų atrasite, moliūgas gali tapti linksmesniu ar liūdnesniu. Arčiau link abstrakcinio, ekspresionistinio ar pop meno… ir geriausiais moliūgų menininkais turbūt taptų vaikai!

Reklama

Tad jaunas Jūs ar jau nebe, menininkas ar dar ne, – pirmyn į eksperimentinę patirtį! Dar reikėtų kartono gabalo, ant kurio galima būtų padėti ir dažyti moliūgą. Taip pat reikalingas koks tai indelis, panašus į apvalią peleninę, į kurį galėtumėte “patupdyti” moliūgą – ir tegul dažai liejasi laisvai!

dazai moliugas

Dažai laša, varva, teka, bėga… ir nebūtina dažais padengti viso moliūgo paviršiaus.

dazais apvarvejes moliugas

ir lyg Naujametinis žaisliukas!

apibege dazai moliugas
foto

Reklama