Paukščiai iš gėlių žiedlapių

Birželis yra pirmas vasaros mėnuo. Laukuose, daržuose ir soduose… na ir parduotuvėse pražįsta vis daugiau gėlių. Gėrimės jomis gyvomis laukuose, skintomis puokštėse ir vazose, džioviname ir slegiame tarp knygos lapų originaliems rankdarbiams rudeniui ar žiemai. Ką dar galėtume padaryti, kur panaudoti ir ką sukurti su gėlių žiedais? Neatspėsite..

Rašėme apie piešinius iš siūlų, apvyniotų ant vinučių, apie portretą iš popieriaus skiautelių. Šiandien supažindiname su menininkės ir architektės Hong Yi iš Malaizijos darbais. Tai paukščiai, pagaminti iš gėlių žiedlapių, žolelių, džiovintų lapų ir šakelių. Menininkė pastebėjo, kad gėlių žiedlapiai, ypač gerberos žiedlapiai, yra panašūs į plunksnas, ypač kai jie sudėlioti vienas ant kito, sluoksnis ant sluoksnio. Tai ir įkvėpė sukurti ypatingą paukščių piešinių iš žiedlapių kolekciją.

Papūga pagaminta iš gerberos ir drugžolės žiedlapių.

Reklama

geliu ziedlapiai, papuga

Erelis pagamintas iš baltos, kaštoninės ir geltonos spalvos chrizantemos žiedlapių.

geliu ziedlapiai, erelis

Flamingai buvo “nupiešti” iš rožinės spalvos gerberos ir šakelių.

geliu ziedlapiai, flamingas

Gaidžiukas suklijuotas iš gerberos žiedlapių ir lapų.

geliu ziedlapiai, gaidys

Povas išsiskleidė drugžolės žiedlapiais, kalistemono lapeliais, kokoso lapų stiebeliais, alamanda gėlės žiedeliais.

geliu ziedlapiai, povas

Ar mes sužinotume, kad tolimoje Malaizijoje gyvena ir kuria menininkė, kurianti originalius piešinius iš žiedlapių, jei nebūtų interneto? Ar sužinotume apie šiuos darbus, jei nebūtų galima laisvai dalintis informacija? Kiek padidėja ir suintensyvėja žmonių kūrybiškumas, pamačius vienų, kitų, trečių kūrėjų darbus? Kiek gimsta naujų idėjų?
if it`s hip, it`s here.

Reklama