Kaip atnaujinti palėpės apdailą?

Kad atnaujinti savo namus, dažnai vaikštome po apdailos ir statybos medžiagų parduotuves, interjero salonus ir ieškome naujų ar įmantrių apdailos medžiagų. Tačiau kartais reikėtų paprasčiausiai sustoti ir apsižvalgyti.

Na taip, prieš remontuodami savo namus, paprasčiausiai – atsisėskite viduryje patalpos ant grindų, kėdės ar sofos ir PABŪKITE kambaryje (galite sukryžiuoti kojas ir atsisėsti Lotoso pozoje, tuomet, jei nusišypsos laimė ar būsite pakankamai kantrūs, ar jau paprasčiausiai prisirpote – laimėsite du zuikius vienu šūviu – suprasite, kaip dekoruoti kambarį, ir išlysite pro rakto skylutę į dvasinės šviesos apšviestą plato ar plynaukštę..). Tiksliau – jei Būsite, Pamatysite – ką Daryti su kambariu.

Pažiūrėkime tris palėpės apdailos ir dekoro pavyzdžius nuotraukose.

Reklama

Į statybos prekių parduotuvę, aišku, reikėjo bėgti ar važiuoti, kad nusipirkti baltų apdailos lentelių, kuriomis buvo apkaltos palėpės lubos. Į baldų parduotuvę taip pat – bent jau nusipirkti ažūrinio metalo staliuką. Pagalvėlės ir minkšta dalis – greičiausiai reikalinga šiek tiek išmonės ir galima pasidaryti patiems. Taip pat, originali siena iš kiek apsilupinėjusiais baltais ir melsvais dažais dažytų lentelių, kurios viduryje naujumu dvelkiantis, tiesiog ką tik dažytais dažais kvepiantis langas.

Vakardienos sieninės lentelės —- šiandienos langas, lubų lentelės, grindys. Žydra minkštos dalies atlošo dalis sustiprina melsvą, senų lentelių spalvą. Darydami remontą namuose, niekada neužmirškite apie laiko aspektą apdailoje – senos ir naujos apdailos tarpusavio kontrasto grožį.

melsvos-baltos-lenteles-minksta-dalis-palepe

Dar vienas puikus pavyzdys, kaip dekoruoti sieną patiems. Melsva spalva dažyta siena iš senų lentų, o ant jos su trafaretu išpiešti balti lapeliai. Švelni, lengva ir nesudėtinga pasidaryti apdaila.

melsvos-lenteles-balti-dazyti-lapeliai-palepe

Trečioje nuotraukoje matome jau daugiau interjero dekoro pavyzdį, negu pasidaryk pats idėją. Nors šakelė ant sienos ar girlianda su lemputėmis atkartojanti šakelės linijas – originali idėja. Melsvos spalvos motyvą į šią palėpę įneša pagalvėlės bei užtiesalas ant lovos.

melsva-pagalve-uztiesalas-lova-palepe

Tad,
pirma: neskubėkite,
antra: sustokite,
trečia: apsižvalgykite.

Yra idėja? Tuomet galima eiti į sandėliuką, rūsį, palėpę ar į parduotuvę.
Atraskite kaip suderinti ar originaliai priešpastatyti seną apdailą naujam dekorui; seną apdailą papuošti naujomis detalėmis ir elementais.

en` mi spacio vital

Reklama