Dovanų idėjos aktyviems vyrams

Išrinkti dovaną vyrui – visuomet pakankamai daug pastangų reikalaujanti užduotis. Tokiais atvejais vertėtų atsižvelgti į jo asmenybės bruožus ir pomėgius: jei žinosite, kokia veikla vyriškiui patinka labiausiai, nuspręsti, ką padovanoti bus kur kas paprasčiau. Kokia dovana turėtų patikti aktyviam vyriškiui?

dovanos vyrams

Namų treniruoklis. Pajudėti mėgstantiems vyriškiams treniruoklis net ir namuose leis siekti užsibrėžtų tikslų, todėl tokia Jūsų idėja jiems tikrai turėtų padaryti įspūdį. Visgi, kad tikrai jį nustebintumėte, teks atlikti šiokius tokius namų darbus: turėtumėte išsiaiškinti, kokiam sportui vyras teikia pirmenybę ir kokius pratimus atlieka dažniausiai. Galbūt namuose jis jau yra įsirengęs nedidelę sporto salę ir kurį laiką svajoja apie naują treniravimosi įrangą – privalote tai išsiaiškinti!

Reklama

Laisvų rangų įranga. Nesvarbu, ar vyriškis mėgsta važinėti dviračiu, ar kiekvieną vakare bėgioja lauke, ausinės su mikrofonu jam tikrai bus naudingos. Tuo labiau, jog dabar prekyboje galima rasti dar patogesnių, Bluetooth ryšiu veikiančių prietaisų – tokie modeliai ypač tinka sportui ir aktyviam laisvalaikiui. Ausinės su mikrofonu leis net ir svarbiausiomis akimirkomis išlikti pasiekiamiems, o Jūs, pasirinkę tokią dovanos idėją, parodysite, jog sugebate apgalvoti kiekvieną smulkmeną.

Šiuolaikiškos transporto priemonės. Šiuo atveju kalbama apie priemones, su kuriomis reikiamą tašką galima pasiekti keliaujant turiningai ir įdomiai. Be visiems puikiai pažįstamų dviračių ir riedučių, dabar taip pat daug dėmesio susilaukia elektrinis paspirtukas ir riedis. Nors naudojantis šiomis priemonėmis, daug fizinių pastangų įdėti nereikia, galima praleisti daug laiko gryname ore – mėgstančius nuolat judėti, tokia idėja tikrai turėtų sužavėti. Pasinaudokite ja, kol dar leidžia oro sąlygos!

Išmanieji laikrodžiai. Vyrams, kurie niekuomet nestovi vietoje ir nuolat siekia naujų tikslų, toks prietaisas turėtų būti itin naudingas. Šie laikrodžiai seka miego kokybę, dienos ritmą, treniruočių efektyvumą ir kitus panašius rodiklius – išbandžiusieji galėtų patvirtinti, jog tai nepamainomas įrankis sportuojantiems ir norintiems pagerinti savo rezultatus. Be to, išmanusis laikrodis tampa ir žavinga stiliaus detale – dėl šios priežasties, ieškant tinkamiausio modelio, pravartu atsižvelgti į vyriškio puoselėjamą įvaizdį.

Įdomios patirtys. Dovanos vyrams nebūtinai turi būti materialios – jei turite šiek tiek laiko ir fantazijos, galite vyriškiui padaryti staigmeną, pakviesdami jį į ilgą žygį ar pažintinę kelionę. Taip parodysite, jog gerai žinote, kas jam patinka labiausiai ir tuo pačiu drauge puikiai praleisite laiką. Pasirinkę tokią idėją, padovanosite vyrui daugybę įspūdžių ir nepamirštamų akimirkų – kai kurie iš jų tokias dovanas vertina labiausiai.

Grožio prekės. Tai dovanų grupė, kurią galite pritaikyti visiems vyriškiams: tiek aktyviai judantiems, tiek laisvalaikį leidžiantiems ant sofos. Juk nepriklausomai nuo pomėgių, kiekvienas iš jų nori būti tvarkingas ir žavus – tuomet ypač praverčia barzdaskutės, plaukų kirpimo mašinėlės, kvepalai ir įvairios kosmetikos priemonės. Galite būti tikri – tokia dovana bus vertinga ir naudinga. Platus šių gaminių pasirinkimas siūlomas Pigu.lt el. parduotuvėje (barzdaskutes rasite čia: https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/barzdaskutes).

Panašių dovanų idėjų galima atrasti ir kur kas daugiau – jei vyriškį puikiai pažįstate, variantų turėtumėte nestokoti. Visgi, drąsiai galite rinktis ir vieną iš šių – aktyvų laisvalaikį mėgstantiems vyrams tokios dovanos tikrai turėtų palikti puikų įspūdį!

Reklama