5 priežastys, kodėl verta rinktis pilką spalvą virtuvėje

Nors kalbant apie virtuvės interjerą dažniausiai minimi baldai, sienos ir grindys, iš tiesų bendram patalpos stiliui daug įtakos turi ir šioje erdvėje naudojamų įrenginių dizainas bei spalva. Dažnai diskutuojama, ar renkantis pagrindinius įrenginius, vertėtų eksperimentuoti su ryškiais, originaliais atspalviais, ar vis dėl to geriau pirmenybę teikti neutraliems, pavyzdžiui, pilkiems atspalviams. Šį kartą aptarsime būtent pilkos spalvos įrenginių pranašumus – dėl kokių priežasčių jie turėtų papuošti Jūsų virtuvę?

Reklama

virtuve pilka

  1. Sukuriamas elegancijos įspūdis. Nors pilki atspalviai nėra itin pastebimi, jie padeda virtuvėje sukurti išskirtinę ir subtilią atmosferą. Be to, ši spalva veikia raminančiai, tad jeigu ją pasirinksite kaip vieną iš pagrindinių, virtuvė taps pastebimai jaukesnė. Šiame kambaryje ir taip netrūksta veiksmo ir chaoso, todėl pravartu rinktis atspalvius, kurie padėtų susikoncentruoti ir pasimiršti – pilka spalva neabejotinai patektų į šį sąrašą.
  2. Lengvai derinama su kitais atspalviais. Pilki įrenginiai puikiai derės tiek prie klasikinių baltų/juodų, tiek prie ryškių prietaisų, todėl pasirinkę bent kelis tokius gaminius, galėsite nesijaudinti, kaip juos visus suderinti. Pilką virtuvės įrangą drąsiai galima pirkti net ir tuomet, kai interjeras jau suplanuotas – galite būti tikri, jog šie atspalviai lengvai įsilies į bet kokį stilių.
  3. Daugiau ar mažiau patinka visiems. Šis aspektas gali pasirodyti neaktualus tol, kol patys naudositės savo virtuve, tačiau jei ateityje planuosite parduoti ar išnuomoti savo būstą, neutralūs, dėmesio neatkreipiantys atspalviai leis tai padaryti kur kas greičiau. Ryškūs sprendimai iš karto krenta į akį, todėl iš karto susimąstome, patinka mums tai ar ne. Tačiau jei dominuos pilkos orkaitės, kaitlentės, šaldytuvai ar kita smulki virtuvės įranga, susidarys įspūdis, jog viskas yra taip, kaip ir turėtų būti. Pabandykite pažiūrėti kelis skirtingus virtuvės interjero pavyzdžius ir patys tuo įsitikinsite!
  4. Greitai nepabosta ir neišeina iš mados. Ši spalva, kaip ir balta bei juoda, praktiškai visuomet vyrauja populiariausiose tendencijose, todėl net ir pirkdami ilgiau tarnaujančią įrangą, galėsite būti tikri, jog toks sprendimas neišeis iš mados. O jeigu taip nutiktų, patys tikriausiai to greit nepastebėsite – juk pilki atspalviai lengvai susilieja su aplinka. Tad jeigu pastebėjote, kad pilki šaldytuvai pigiau parduodami, nepraleiskite progos įsigyti nei šios, nei kitos tokių atspalvių įrangos – tokios investicijos visuomet pasiteisina.
  5. Platus pasirinkimas. Pilkos (o ypač – nerūdijančio plieno) spalvos virtuvės įrenginių tikriausiai net nebūtų įmanoma suskaičiuoti: mikrobangų krosnelės, orkaitės ir kaitlentės komplektai, virduliai ar bet kokie kiti šioje patalpoje naudojami prietaisai gali būti pilkų atspalvių. Tad nekils problemų nei siekiant priderinti naują įrenginį, nei norint iš esmės atnaujinti virtuvės interjerą. Įvairūs pilkos spalvos įrenginiai, pavyzdžiui, šaldytuvai, pigiau parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje – daugybę variantų rasite čia: https://pigu.lt/lt/saldytuvai.

Universalumas – taip trumpai būtų galima apibūdinti savybę, vienijančią visus pilkos spalvos virtuvės įrenginius. Šie atspalviai naudojami įvairiausiems prietaisams, todėl pasitelkę juos, galėsite įgyvendinti praktiškai bet kokią idėją. Žinoma, tai nereiškia, jog ryškių įrenginių vertėtų visiškai atsisakyti – saikingai juos naudodami, suteiksite virtuvės interjerui šiek tiek žaismingumo ir sukursite unikalią kambario atmosferą.

Reklama