Gėlėmis ir drugeliais dekoruotas popierinis šviestuvas

Šviestuvų parduotuvėje turbūt esate matę šviestuvus, pagamintus iš vielos karkasėlių ir popieriaus. Galbūt esate nusipirkę, ir apvalus, ar kitos formos popierinis šviestuvas puošia Jūsų namus. Šie šviestuvai, galbūt savo popieriniu dzen`iniu (japonų budizmo atšaka) lakoniškumu, sukuria lengvai rytietišką nuotaiką namuose. Ar niekada nekilo mintis, kaip nors papuošti popierinį šviestuvo gaubtą?

Nuotraukoje žemiau galime pamatyti puikų popierinio šviestuvo papuošimo pavyzdį. Svarbiausia, kad papuošimas, būdamas lengvu tiek savo idėja, tiek fiziniu popierinių gėlyčių ir drugelių svoriu, išsaugo panašų estetinį ir emocinį poveikį. Galbūt atsiranda tik daugiau gaivumo, gyvybės ir metaforikos. Dzeninė tuštuma lyg atgyja, pasipuošdama popieriniais gėlių žiedeliais ir lyg iš “niekur ir niekada” atsiradusiais drugeliais.

Reklama

Jeigu jau turite popierinį šviestuvą, kad jį dekoruoti, reikia gero sukibimo klijų ir popieriaus skiaučių. Popierius gali būti baltas ar su atspausdintu tekstu, kaip žemiau esančioje nuotraukoje. Norint savo šviestuvui suteikti šiek tiek spalvos, galima imti spalvotą popierių ar iškarpas iš kokio tai spalvoto žurnalo. Gėlytės ir drugeliai gali būti papuošti karoliukais ar mažomis sagutėmis.

Galbūt atrasite ir savo popierinio šviestuvėlio papuošimo būdą. Pasidalinkite savo idėja!

popierinis sviestuvas apklijuotas gelytemis

Glue arts

Reklama