Popierinio šviestuvo dekoravimas juostelėmis

Nesigilindami ir neieškodami įvairiuose šaltiniuose, iš kur yra paplitusi popierinių šviestuvų mada, bandysime spėti, kad tai Japonija (jei kas žinote tiksliau, galite pakoreguoti). Tikriausiai daugeliui teko juos pastebėti viešint pas giminaičius ar atkreipti dėmesį į tokį šviestuvą vakarojant pas draugus. Šviestuvai iš popieriaus yra gana pigūs, praktiški ir vakarais sukuria jaukų apšvietimą namuose, ko, kartais, nesukuria net ir patys brangiausi šviestuvai, pirkti prabangiuose šviestuvų salonuose. Popierinių šviestuvų būna pačių įvairiausių, greičiausiai  tai dar viena priežastis, kodėl jie gali konkuruoti su brangiaisiais šviestuvais, pagamintais ir iš kitų medžiagų. Šviestuvų popieriniai gaubtai gali būti nudažyti visokiausiomis spalvomis ir papuošti skirtingų stilių detalėmis. Kai kurie pakabinami popieriniai šviestuvai gali būti išpiešti ar dekoruoti įvairiomis temomis. Vaikų kambariui – su super herojais, svetainei – su įmantriais raštais, miegamąjam – balti ar nudažyti raminačiomis spalvomis. Šių šviestuvų yra ir pastatomų. Jų kaina kartais gali būti ne tokia palanki ir prilygstanti prabangių šviestuvų kainoms. Kas gali atrodyti ganėtinai nesąžininga pirkėjo atžvilgiu, bet tai gali būti dizainerių sukurti produktai, ir tai jau yra kaina, mokama už meno kūrinį. Tačiau, nepaisant kainų, brangūs ar pigūs, popieriniai šviestuvai yra populiarūs, nes atrodo kiek lengvabūdiškai ir nerimtai, tuo sukurdami puikią, lengvą atmosferą namų interjere.

Norėtume jums pristatyti originalų būdą, kaip galima būtų dekoruoti popierinį šviestuvą. Popieriniai šviestuvai (kaip matote nuotraukoje) yra laikomi kaip ir “vienkartiniais”, bet mes, kurie dar ne visi esame sulipę į “vienkartinio daiktų naudojimo traukinį”, galime pigiai jį nusipirkti, šiek tiek patobulinti ir be didelių investicijų turėti tikrą šedevrą namuose.

Reklama

popierinis sviestuvas dekoras juostelemis

Darbo eiga nesudėtinga, bet kruopšti. Užsiėmimas greičiau bus malonumas, nei sunki ir varginanti užduotis. Pirmiausia jums reikės popierinio šviestuvo formos ir popieriaus. Popieriaus juostelėms, kaip parodyta nuotraukoje, kuriomis reikės dekoruoti popierinį šviestuvą (gali būti spalvotas, su įdomiausiais ir keisčiausiais raštais). Darbui atlikti taip pat reikės žirklučių, klijų, skirtų popieriui klijuoti, pieštuko, liniuotės ir jūsų laiko. Popierinės juostelės nėra tiesios, jos yra į apačią siaurėjančios. Naudodamiesi liniuote, pieštuko pagalba, galite nusibrėžti linijas, kuriomis reikės kirpti. Brėžiant kirpimo linijas, liniuotę laikykite skersai, tuomet išeis iškirpti tokias smailėjančias juosteles. Kai iškirpsite bent penkiasdešimt juostelių, galite pradėti jas klijuoti ant turimo popierinio šviestuvo. Klijuokite nuo apačios į viršų, pagal rėmelio linijas, esančias ant šviestuvo. Žiūrėkite į nuotraukas ir sukursite puikų ir efektingą šviestuvą. 

Reklama