Vazelė iš lego kaladėlių

Nežinote kur dėti senas Lego kaladėles? Vaikams jos nusibodo ar jie jau išaugo iš to amžiaus, kuomet galėjo valandų valandas dėlioti įvairiausias figūras ir formas. Kartais ir tėveliams, užsidegus lego dėlionėmis ne mažiau nei vaikams, tai buvo gera proga kartu smagiai praleisti laiką. Tačiau, jei Lego “drabužėliai” jau išaugo ir mėtosi kur tai dėžėje, stalčiuje ar kiek blogiau – keletas kaladėlių po lova, keletas po televizoriumi, ar dar blogiau – vaikštant po kambarį vis paspiriamos, kad galima būtų praeiti..

Gal tuomet atėjo laikas susitvarkyti ir susirinkti visus legiukus. Bet ką su jais daryti – išmesti, atiduoti kaimynų vaikui? Pirmo varianto nesvarstysime – apie tai turėtumėte ieškoti svetainėje Išmesk idėjos (gal tokia ir yra, bet idėjiškai mums kiek nepakeliui). Antras variantas – padovanoti – tikrai geras, bet tuomet mūsų svetainė turėtų vadintis – Padovanok idėjos.

Tad turbūt supratote, kad su surinktais legiukais ką nors gero pasidarysime. O ką?

Reklama

Ogi vazelę.

vaza lego 3

Reikia stiklinės vazelės, turbūt rasite namuose, kur tai užmirštą ir nebenaudojamą, ir lego plytelių, kuriomis “apmūrysime” savo vazelę.

vaza lego 1

Pasitelkite savo kūrybiškumą ir iš skirtingų spalvų kaladėlių, galite suformuoti juosteles, ornamentus, piešinį.

vaza lego 2

Nuotraukoje žemiau matome vazelę, papuoštą vaivorykštės spalvų juostelėmis. Į vazą pamerkus gėlių, tai taptų puikiu kambario dekoro akcentu.

vaza lego

Taip pat tai galėtų būti patogi ir estetiška dėžutė susidėti tušinukams, pieštukams, teptukams ir kitoms kanceliarinėms smulkmenoms. Tikrai miela idėja paversti vaikų žaislus į spalvingą namų dekoro detalę, gal net namų biuro organizacinę priemonę.
FabArtDIY

Reklama