Šviestuvai iš batų raištukų

Ar šviestuvo gaubtas, pagamintas iš batų raištukų bus pigesnis, negu pirktas iš parduotuvės ar šviestuvų salono, sunku pasakyti. Reikia padaryti sąmatą ir paskaičiuoti, kiek gi batų raištukų reikėtų šviestuvo gaubtui apvynioti. Taip pat reikėtų daug ir įvairiaspalvių raištukų. Nors būsimų šviestuvų spalvos priklauso nuo jūsų asmeninio skonio ar kambario interjero. Tačiau pigesnis ar brangesnis, kiek ir kokių batų raištelių reikėtų, šiuos klausimus palikime ateičiai ar buhalteriui apskaičiuoti, o tai, kad originalumu šviestuvas iš batų raištukų tikrai nustebintų ne vieną Jūsų draugą, kaimyną ar giminaitį, tai įtikėtina.

Pabandykite pasidaryti originalų šviestuvo gaubtą iš spalvingų batraištukų. Šviestuvo gaubtui skirtą metalinį rėmelį su patronu viduje turėtumėte rasti nusipirkti didesnėje statybinių ir apdailos prekių parduotuvėje ar šviestuvų salone.

Reklama

Originalius šviestuvus, atvaizduotus nuotraukose žemiau, sukurė dizaineris Curro Claret, šviestuvų dizaino firmai Metalarte. Bendradarbiaudamas su kompanija Camper ir Fundación San Martin de Porres, Madride bei Arrels Fundació, Barselonoje (pastarosios dvi organizacijos padeda benamiams žmonėms). Šiuo projektu buvo ketinama įtraukti buvusius benamius žmones į kūrybos procesą, kuris padėtų likimo ar kitų priežasčių nuskriaustiems žmonėms atgauti pasitikėjimą savo jėgomis ir vėl tapti pilnateisiais visuomenės nariais.

Naudojant batų raištukus iš Camper batų parduotuvių, kuriais buvo apvynioti ir aprišti metaliniai šviestuvų karkasai, buvo sukurti šie spalvingi ir egzotiški šviestuvai.

shoeslaces_lamp-sviestuvai-batraisciaishoeslaces_lamp-sviestuvas-batu-raistukaishoeslaces_lamp-sviestuvo-gaubtas-batraisciai
foto autorius Eugeni Aguiló

Reklama