Širdelių girlianda ir indeliai iš spalvoto popieriaus

Pirmiausia dėmesį patraukė širdelių girlianda, esanti popierinėje vazelėje. Geriau įsižiūrėjus, matosi, kad širdelės yra iškirptos iš spalvoto popieriaus ir, sudėjus į eilutę, yra susiūtos siuvimo mašina. Puiki girlianda Valentino dienos proga!..

Nepaisant, kad norėjome supažindinti, kaip pasidaryti dubenėlius iš spalvoto popieriaus, atradome puikią idėją, kaip pasidaryti širdelių girliandą Valentino dienai. Kaip sakoma – vienu šūviu nušovėme du zuikius. Nieko neturime prieš zuikius, ir tai tik vaizdingas lietuvių kalbos išsireiškimas. Bet, kadangi įsisaviname laisvojo pasaulio gyvenimo ir bendravimo principus, galima įtarti, kad ne už kalnų tie laikai, kai tokių išsireiškimų kalboje nebebus galima vartoti… Nors jei gyventume „viskas mūsų ir niekas mano“ visuomeninėje, tai gal net ir interneto platybės nebūtų tokiomis beribėmis.. Taip, kad: – who knows (kas žino)? kur ir kada, čia gyventi geriau.

Reklama

Tačiau grįžtame prie puikaus darbelio, kuriam pasidaryti reikia tik spalvoto vyniojamo popieriaus, klijų, žirklių, baliono, kurį reikės pripūsti tiek, kokio dydžio vazelės ar indelio norėsite ir kantrybės, kol vazelė išdžius. Pripūtus balioną, reikia sluoksnis ant sluoksnio klijuoti spalvoto popieriaus lapelius, kol suformuosite norimo storio dubenėlį.

sirdeles popierineje vazeleje

Palaukite kol išdžius, ir galite naudoti įvarioms smulkmenoms susidėti: žiedeliams apyrankėms, sagoms ar siūlams.

ivairiaspalviai klijuoto popieriaus indai

designmom

Reklama

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.