Šalikėlis iš senų marškinėlių

Daugelis besidominčių kaip perdirbti, perdaryti ar perkonstruoti senus daiktus, paverčiant juos naujais, žino, kad viena iš gerų vietelių, kur galima atrasti puikios medžiagos idėjoms realizuoti, yra rūbų spinta. Gal ne pati spinta šiuo atveju, bet spintos turinys. Ypač tie rūbeliai, kurie jau kurį laiką yra užmiršti ir retai beužsivelkami. Šį kartą pasidalinsime puikia idėja, kaip senus ar nebenešiojamus marškinėlius paversti stilingu šaliku ar skarele.

Kad įsigyti originalią skarelę, šį kartą Jums nereikės eiti į parduotuvę. Nereikės netgi įsigyti kokių tai papildomų priemonių šiam projektėliui įgyvendinti. Jums reikės tik nebereikalingų marškinėlių ir žirklių.

Reklama

Atkirpkite marškinėlių apatinę dalį, maždaug iki tos vietos, kur prasideda rankovės. Dabar abu nukirptus kraštus reikia sukarpyti apie 10 – 12 centimetrų ilgio juostelėmis. Sulenkti ar išversti marškinėlių dalį taip, kad abiejų kraštų juostelės sugultų viena ant kitos, paversdami būsimą skarelę kaip ir iš dvigubos medžiagos. Dabar imdami vieną juostelę iš vieno sluoksnio rišame su juostele iš kito sluoksnio. Apėjus mazgeliais ratu aplink visą būsimą šalikėlį, antru etapu imame šalimais esančias dvi juosteles, jas taip pat surišame, gaudami antruosius mazgelius. Apėjus mazgeliais aplink visą skarelę dar kartą, naujas aprangos aksesuaras jau ir gatavas. Derinkite skarelę prie kitų savo rūbų ir.. būsite maloniai nustebinti, kad niekas (bent jau kas neskaitė šio straipsnio) nesupras, kad skarelė buvo pasidaryta pačių Jūsų rankomis.salikas is marskineliu

useful DIY

Reklama