Dekoracija ant sienos iš siūlų

Atvirų plytų sieną namuose ne kiekvienas turime. Ne kiekvienas turbūt ir išdrįstume ją “nurengti”: nuvelkant gražius dažus ar įvairiaspalvius tapetus, glotnaus paviršiaus glaistą ir kiek grubesnį tinko sluoksnį. Na bet tai ir nėra būtina, nes sienos dekoracija iš siūlų gali papuošti ir tinkuotą ar dažytą sieną.

Tai paprasčiausi įvairių spalvų siūlai, pakabinti ant horizontaliai prie sienos pritvirtintų vamzdelių ar strypelių. Siūlai ties strypelių paviršiumi yra šiek tiek priklijuoti klijais. Siūlus sukabinti galima bet kokio ilgio, paderinant tik spalvas. Sukabinus siūlus ant viso strypelio, galima apkirpti apačioje, išgaunant norimą siūlų “grifką”. Originali dekoracija iš siūlų gali papuošti bet kurį kambarį. Galbūt tiktų virš lovos miegamąjame.

Reklama

Strypeliai gali būti pritvirtinti ne tik horizontaliai, bet ir pasvirę. Prie siūlų gali būti prismeigti kokie tai ženkliukai, gėlytės ar kitos smulkmenos. Galbūt prie siūlų gali būti pritvirtintas paveiksliukas ar nuotrauka. Fantazija tegu liejasi laisvai!

siulu dekoracija ant sienos

creative bug

Reklama