Puikūs interjero sprendimai 1 kambario bute

Šiais laikais labai populiaru atviros erdvės butuose ir namuose. Virtuvė, valgomasis, svetainė vienoje erdvėje tampa butų ir namų vidaus išplanavimo norma. Kai kam tai mados reikalas, kai kam – kaimynai išardė visas sienas savo bute, ir jų virtuvė, valgomasis, svetainė dabar yra įrengta viename dideliame kambaryje, – darysim  ir mes taip.

Tačiau turint ar įsigyjant vieno kambario butą, bendra erdvė tampa būtinybe. Problema tampa ne tai, kaip išardyti visas ar beveik visas sienas namuose, bet kaip originaliai ir efektyviai išplanuoti bei atskirti vieno kambario bute reikalingas funkcines zonas: miegamasis, vonia, svetainė, valgomasis, virtuvė. Pagrindinė problema dažnai tampa, kaip mažoje erdvėje originaliai atskirti miegamojo erdvę, kaip suteikti privatumo šiai buto zonai, neužgriozdinant ir neapsunkinant visos buto – kambario erdvės.

Paanalizuokime puikų miegamojo erdvės viename kambaryje sprendimą. Miegamasis buvo atskirtas prie karkaso horizontaliai pritvirtintų lentelių “širma”. Lentelės buvo pritvirtintos paliekant tarpus tarp jų, tuo būdu vizualiai erdvė nesumažėjo, ir miegamasis tapo bendros erdvės dalimi. Įdomus, medinių rudos spalvos sijų lubose ir kiek baltintų pertvaros lentelių derinys. Tiksliau apgyvendinimas kartu, sukuriantis intrigą ir lyg žadantis, ką tai netikėto šia linkme. >>

bendra erdve medine pertvarapagalveles balta sofa

Reklama

Na štai ir matome šios intrigos ar užuominos realizaciją – natūralios spalvos medinio stalo stalviršį vienoje pusėje prilaiko kiek baltintos spalvos, iš ištisinio rąsto skaptuota, originalių formų stalo koja.

medine lenta baras kedes

Virtuvės stalas – baras visame savo originalume ir gražume. Nepaisant baltai dažytos stalo kojos masyvumo, stalo stalviršis atrodo lyg kabotų ore.

originalus virtuves stalas baras

Sofos formų plastika atsikartoja veidrodžio rėmeliuose.

balta sofa medines lentos pertvara

Žalsvas ornamentas ant pagalvėlės kiek paspalvina baltą miegamojo estetiką.

miegamasis pertvara

Žalsvas pagalvėlės ornamentas nebuvo atsitiktinis. Išryškėja derinys su rudomis medinėmis sijomis, kambarį apšvietus saulės spinduliams, prie lango virstančiomis rudai oranžinėmis.

rudos sijos lubose medine pertvara miegamasis

Iš pirmo žvilgsnio, peržvelgus nuotraukas atrodė, kad tai dizainerių iš Skandinavijos sukurtas interjeras, tačiau projekto autoriai yra statybos ir projektavimo firma T.B.H. Co iš Niujorko, JAV.

Reklama