Popierinis šviestuvas dekoruotas raidėmis

Norite greitai ir lengvai atsinaujinti savo namus? Popieriniai šviestuvai yra santykinai nebrangūs, ir daugelio kišenės ar piniginės apimtis labai nesumažėtų, kokį vieną tokį lengvuolį įsigijus. Klausimas tik ar jie tiktų Jūsų kambaryje. Visgi jis savo popieriniu lengvumu tyliai šnabžda: ” – neprikraukite daug baldų artimoje mano aplinkoje, aš taip myliu erdvę!”

Šviestuvėliai puikiai tiktų minimalistiniame interjere. O ką daryti jei tokio neturime.. Ir mūsų namai yra ”a la mano stilius”.. Ir savo namuose būtinai norime minkštai popierinės šviesos, ir intymios nuotaikos kambaryje.

Reklama

Taip pat turbūt ne vienam, tik nusipirkus šviestuvą; ar po kurio tai laiko, žvelgiant į baltai popierinį rutulį, kildavo ir kyla mintys: o jeigu jį nudažyti, gal ką nors užrašyti ar priklijuoti. Tiems, kas dvejoja ar eksperimentuoti su baltu šviestuvo gaubto paviršiumi, dar viena puiki idėja, kaip galima dekoruoti popierinį šviestuvą.

Žemiau esančiose nuotraukose matome, kaip ant balto šviestuvo gaubto paviršiaus yra paprasčiausiai priklijuoti viniliniai lipdukai – raidės. Turbūt galima būtų surasti, kur tokių ar panašių raidžių – lipdukų įsigyti. Taip pat būtų įdomu panaudoti ne tik tos pačios spalvos raides, bet ir įvesti kokią kitą spalvą, priklausomai nuo Jūsų kambario interjero spalvų.

popierinis sviestuvas, raides

Taip pat galima būtų paprasčiausiai užrašyti raides plakatinėmis plunksnomis tušu. Plunksnos būna įvairių pločių ir jomis rašyti išmokti nėra sudėtinga… arba flomasteriu, arba teptuku, arba kuo tik Jūsų vaizduotė pasiūlys!

popierinis sviestuvas, raides1

The Swell Life

Reklama