Virtuvės įranga smaližiams: ką pasirinkti?

Kol vieni kruopščiai prižiūri savo figūrą, kiti be sąžinės graužaties ragauja įvairiausius gardėsius ─ jei priklausote šiai kategorijai, tikriausiai nevengiate ir patys šį bei tą pasigaminti. Tam, kad galimybių ir progų pasmaližiauti būtų dar daugiau, pravartu pasirūpinti skanėstų gamybai skirtais įrenginiais ─ jei šie prietaisai atras vietą Jūsų virtuvėje, naujų kulinarinių idėjų niekuomet nepritrūks.

virtuves iranga

Spragėsių gaminimo aparatai. Popkornų aromatas asocijuojasi su kino teatru ir gera kompanija ─ tokią aplinką dabar nesunku sukurti ir savo namuose. Šie prietaisai lengvai perprantami net ir neįgudusiems virtuvės šefams: vos per kelias minutes bičiulius galėsite nustebinti gardžiais užkandžiais. Jei pasirūpinsite ir įtraukiančiu filmu, nusimato šaunus vakaras!

Sulčiaspaudės. Taip, sultys ne kiekvienam siejasi su saldžia nuodėme, tačiau galutinis rezultatas priklauso tik nuo Jūsų pačių fantazijos ─ jei ingredientais taps Jūsų mėgstami skanumynai, skoniui atsispirti bus tikrai sunku. Sulčiaspaudės leis išbandyti daugybę netikėtų derinių, tad šiuos įrenginius pritaikysite ne tik norėdami pasmaližiauti, bet ir nusprendę labiau prisižiūrėti savo mitybą.

Reklama

Cukraus vatos gaminimo aparatai. Dar vienas išskirtinis virtuvės įrenginys taip pat gali papildyti Jūsų kolekciją ─ jis ypač patiks tiems, kurie jaučia nostalgiją saldžiam vaikystės skoniui. Gaminimo procesas visiškai nesudėtingas, todėl šventę namuose galėsite pasidaryti nors ir kasdien. Galite būti tikri, jog cukraus vatą palankiai įvertins tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Vaflinės ir blynų keptuvės. Savaitgalio blynai ar vafliai jau yra tapę daugelio šeimų tradicija, tačiau jei tam trūksta įrangos, dažniausiai stengiamės pusryčius šiek tiek pakoreguoti. Visgi, šiuolaikiškos vaflinės ir blynų keptuvės yra kur kas efektyvesnės, todėl neteks ilgai užtrukti virtuvėje net ir tuomet, jei galite pasigirti gausia šeima. Be to, pritaikę skirtingus receptus, kaskart galėsite išbandyti vis naujus skonius ─ šiuo atveju Jūsų laukia neribotos galimybės.   

Šokolado fontanai. Šokoladą daugiau ar mažiau mėgsta kiekvienas, tad kodėl juo nepasimėgavus ypatingai?Itin saldžiai ir romantiškai nuteikiantis prietaisas gali praturtinti Jūsų pasimatymą ar draugų vakarėlį. Tam, kad vakaras būtų dar saldesnis, papildomai pasiruoškite vaisių, uogų ar kitų ingredientų ─ jie puikiai derės kartu su tirpstančiu šokoladu. O jei malonius garsus skleis ir Jūsų muzikinis centras ar televizorius, pavyks sukurti nepakartojamą atmosferą!

Ledų gaminimo aparatai. Kai kurie žmonės ledus valgo ne tik vasarą, bet ir žiemą ─ jei priklausote šiai kategorijai, toks įrenginys Jums turėtų palikti įspūdį. Žinoma, yra daugybė būdų, kaip pasigaminti skanius ledus, tačiau jei norite tai daryti dar patogiau, tereikia įsigyti būtent šiam tikslui skirtą prietaisą. Juo naudotis bus paprasta ir patogu, o didesnė talpa leis savęs neriboti ir mėgautis itin didelėmis ledų porcijomis.

Kokteilinės. Šie virtuvės prietaisai garsėja universalumu, todėl naudodami juos, galėsite išbandyti ir kai kuriuos čia minėtus skanėstus, ir atrasti naujus kulinarinius šedevrus. Galimybių naudojantis jais tikrai netrūks, tad svarbiausia, jog nepritrūktumėte idėjų!

Kavos aparatai. Taip, kavos gėrimai būna ne mažiau gardūs ir saldūs ─ juk smaližiauti galime ne tik valgydami, bet ir gerdami. Ypač pravartu rinktis prietaisus, į kuriuos dedasi kapsulės: taip turėsite galimybę išbandyti daugybę skirtingų skonių. Spauskite čia ir apžiūrėkite populiariausius pigu.lt kavos aparatus.

Smaližiams skirtų virtuvės prietaisų tikrai nestinga, tad beliks atsiraitoti rankoves ir nustebinti aplinkinius saldžiais ir nuodėmingais skoniais. Tačiau jei tarp šių prietaisų nepavyko surasti to vienintelio, gausiame buitinės technikos asortimente atrasite dar daugiau kulinariniams atradimams skirtų įrenginių! 

Reklama