Lentynėlės su mėgintuvėliuose pamerktomis gėlėmis

Subtilus ir lengas būdas, kaip galima originaliai pamerkti gėles.  Lyg besvorės, gėlės tarsi kybo ore. Medinės lentynėlės horizontalioje plokštumoje yra padaryta išpjova, kurioje yra pritvirtintas spalvoto veltinio gabaliukas. Veltinis, būdamas gana stangria medžiaga, savo įpjovoje lengvai išlaiko vieną ar keletą, stiklinių arba plastmasinių mėgintuvėlių, pripildytų vandens, į kuriuos yra pamerktos gėlės.

gele megintuvelyje lentynele

Reklama

Lentynėles, kuriose yra pritaikytas paprastas ir genialus būdas kaip pamerkti gėles, sukūrė Autum Workshop – dizaino ir eksperimentavimo studija iš Bruklino, JAV. Tai menininkų ir dizainerių grupė, besidalinanti idėjomis kaip, panaudojant lengvai prieinamas medžiagas, sukurti įdomius ir gražius daiktus.

geles megintuvelyje lentynele 1

Studijos projektai – tai pavyzdžiai, kaip galima ekologinius ir botanikos komponentus integruoti į baldus, šviestuvus. Menininkai atkreipia dėmesį į natūralius ryšius tarp žmonių ir kitų gyvųjų sistemų, ir kaip ši idėja mūsų kuriamoje aplinkoje gali skatinti teigiamą energiją bei sveiką gyvenseną.

geles megintuvelyje lentynele

Reklama