Du sukti laiptai ir kopėčios namo interjere

Interjeras, architektūra gali būti apibrėžiama įvairiais požiūriais: gražu, jauku, patinka, minimalu, eklektika ar žvelgiant iš dar kokio tai kito požiūrio taško. Svetainėje “Pasidaryk idėjos” norime pažvelgti į interjerą ar architektūrą iš išradingumo pozicijų.

Japonų architekto Jun Igarashi suprojektuoto namo interjeras yra labai daugialypis, ir kalbėti tik apie išradingingumo dozę šiame name tai būtų tas pats, kaip kalbant apie vaivorykštę, užsiminti tik apie kokią nors vieną spalvą.

Reklama

Namo interjerą būtų lengviau apibūdinti, išvardijant dalykus, kurių interjere nėra, negu išvardijant tai, kas yra. Jame yra didžiulis kiekis japonų architektūros, kurios, kaip tokios, yra jos nebuvimas – daiktų ir išraiškos formų minimumas. Name yra didelis kiekis minimalizmo,  – daug to, ko iš tiesų nėra ar ko neįmanoma įvardinti.

Yra neaprėpiamas erdvės lengvumas ar tiesiog neapčiuopiamas apdailos medžiagų sklendimas namo erdvėje. Nuostabia melodija, be garso skamba besisukančios laiptų linijos. Ir visgi atskira, nenusakoma dzen budistine tiesa skverbiasi išradingumas. Viena bendra erdvė per tris aukštus, apjungta dvejais metaliniais laiptais ir medinėmis kopėčiomis. Iš bet kurios erdvės galima matyti kitą namo erdvę – betarpiškas bendravimas ir buvimas.

Kas aš esu? Tai, kas nėra aš.

2 sukti laiptai patalpoje 12 sukti laiptai patalpoje langas2 sukti laiptai patalpoje lentyna2 sukti laiptai patalpoje 22 sukti laiptai patalpoje langas 22 sukti laiptai patalpoje vaizdas is apacioslentyna kambaryjesukti laiptai patalpoje kopecios

dezeen

Reklama